Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavé investice do nemovitostí?

Zajímají Vás investice do nemovitostí? Investujte do nemovitostí s námi. Najdeme Vám developerský projekt k realizaci, případně můžete realizovat společně s námi jeden z připravovaných developerských projektů. Díky novým investorům můžeme dosáhnout na nové a zajímavější projekty.

Jak realizujeme investice do nemovitostí?

Naše společnost investuje do přípravy developerských projektů v Brně a blízkém okolí. Samotný průběh investice spočívá v nalezení vhodné nemovitosti k realizaci developerského projektu, povětšinou bytového domu. Naše společnost nemovitost vykoupí, kompletně připraví projekt a následně se ziskem prodá. Máme osvědčený systém posouzení nemovitosti, který je dlouhodobě fungující. Nemusíte se bát, že Vás budeme přesvědčovat k investicím do projektů, do kterých bychom sami nechtěli investovat. Během posledních pěti let dosahujeme zhodnocení průměrně 20% p.a.

Proč hledáme investory?

  • Zajímavější projekty

Díky dalším investicím dosáhneme na zajímavější projekty bez bankovního financování.

  • Méně byrokracie oproti bance

Bankovní financování využíváme, ale bohužel jsme občas limitováni nepružností bankovního sektoru.

  • Množství možných investic
Vlastního kapitálu máme sice dostatek, ale možností je více než jsme schopni ufinancovat.

Naše investice do nemovitstí

Investice RN
Bytový dům Rostislavovo nám.10
Bytový dům Kluchova 57a
Investice bytový dům Kluchova
Bytový dům Maloměřice - připravujeme

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Momentálně nabízíme dvě možnosti investování. Můžete investovat společně s námi do jednoho z našich připravovaných projektů nebo Vám najdeme samostatný projekt, o který se budete starat. Veškerá rizika a výnosy půjdou čistě za Vámi.

V současné chvíli nenabízíme. Hotovosti máme dostatek a dluhopisy pro nás nejsou momentálně zajímavá investiční příležitost.

Specializujeme se na trhy, které dobře známe. Investice hledáme pouze v Brně a blízkém okolí.

Při investování do nemovitostí hraje roli příliš mnoho faktorů. Nemáme přesný ceník, ozvěte se nám, můžeme se sejít a promluvit si co od investice kdo očekává.

Nemovitosti nejsou bohužel levná záležitost. Smysluplná investice začíná od částky 3-4 mil. Kč pro samostatný projekt. Pro společný projekt se dá uvažovat s částkou začínající na 1 mil. Kč.

Pokud chcete investovat do samostatného projektu, je to čistě na Vašich schopnostech, my jsme schopni dodat nemovitost, plán co s ní udělat a přesnou ekonomiku pro tento plán. Pokud se domluvíme na společném projektu, nabízíme stejný servis, plus naše mnohaleté zkušenosti v oboru realit.

Close Menu