O NÁS

Společnost JPVR Invest s.r.o. se od roku 2014 zaměřuje na investice do nemovitostí. Jsme lidé, kteří do nemovitostí opravdu investují a to výhradně vlastní peníze. Specializujeme na přípravu a prodej developerských projektů menšího rozsahu v Brně a blízkém okolí.

Nemovitosti

Zabýváme se obchodování a investováním do nemovitostí. Rádi Vaši nemovitost vykoupíme za nejvyšší tržní cenu. Pokud nemovitost není vhodná pro naše účely, jsme schopni Vám zprostředkovat prodej. Prodejte Váš dům, byt či pozemek. S námi to bude hračka.

Projekty

Zabýváme se přípravou a prodejem menších developerských projektů. Vidíme velký potenciál v přestavbě stávajících rodinných a bytových domů a v zástavbě proluk. Snažíme se dělat Brno hezčí a kultivovat stávající prostředí.

Investice

Zabýváme se investicemi. Převážně těmi, které jakkoliv souvisí s nemovitostmi. Aktivně hledáme nové projekty a realizace, které vydělávají peníze. Hledáme i případné partnery pro naše další realizace. Pokud chcete zhodnotit Vaše finance, ozvěte se nám.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Ano vykupujeme, v průběhu let jsme se již setkali téměř se vším, právní vada na Vaší nemovitosti pro nás není překážkou a jsme si jistí, že si dokážeme poradit.

Zaměřujeme se pouze na trhy, které dobře známe. Nemovitostem se zatím věnujeme pouze v Brně a jeho blízkém okolí, nicméně plánujeme expanzi i do dalších krajských měst. Pokud máte nemovitost mimo Brno, zkuste nás kontaktovat. Určitě se podíváme, zda pro nás nemovitost není zajímavá.

Ano jsme schopni Vám zprostředkovat kvalitní prodej nemovitosti. Nicméně dáváme přednost přímému výkupu Vaší nemovitosti a provedení dalších úprav.

Ano, nakupujeme většinou z našich vlastních zdrojů, jsme společnost, která má dostatek vlastních zdrojů. Pokud by se jednalo o větší projekt, můžeme si dopomoci bankovním úvěrem.

Nemovitosti kupujeme, abychom s nimi dále pracovali, ve většině případů kupujeme nemovitost za účelem přípravy pro další výstavbu. Je pravděpodobné, že Vaši nemovitosti vykupujeme se záměrem přípravy projektu k další výstavbě a následně ji odprodáme stavební firmě k realizaci.

Hledáme aktivně investory pro naše další projekty. Můžeme se dohodnout na různé formě spolupráce. Buď pro Vás projekt najdeme, nebo se můžete účastnit některého z našich projektů jako partneři. Pokud máte zájem, ozvěte se nám a můžeme se sejít.

Close Menu